245. Artdecová tanečnice

Autor: Luigi Bombard
(1879 Boloňa, Italie - 1953 Řím)

zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 28 cm, rámování: 30 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč