Hora u jezera

Autor: Carl Lindner
(1840 - 1883)

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 47 cm, rámování: 71 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 21:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč