11. Útulna ve stínu - XL Formát
Autor: Erich Zimmermann
(1908 - 2007)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu razítko
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 71 cm, rámování: 90 x 100 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč