199. Letní krajina s vodní plochou
Autor: Adolf Schuhknecht
(1889 Reichenbach - 1963 Rotenburg)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 95 cm
Konec dražby: 11.07.2022 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč