Zřícenina u jezera
Autor: Salomon Van Ruysdael
(1602 Naarden - 1670 Haarlemie)
přisouzeno, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 60
Konec dražby: 30.01.2024 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč