256. Introduktion I.
Autor: Christa Bleck
Signováno vpravo dole, olištováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm, rámování: 69 x 83 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč