Oscar E. Kuls - Čich
signováno v tisku, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 16,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 55 x 34,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč