479. Městečko
Autor: Jarmila Vávrová Hoberlandtová
(1926 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1962
Šířka: 39 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč