3 kusy grafik
Autor: Jarmila Čermáková
(1934)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 8 cm, výška: 16 cm, rámování: 39 x 27,5 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč