64. Provencalská kaplička
Autor: P. Van Douch
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 75 x 60 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč