Barevné vřesoviště

Autor: Christophe Charpides
(1909 - 1992)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 74 x 64 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 100 Kč