Kočky
Autor: Matěj Motyčka
(1960 Bratislava, Slovensko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 57 cm, rámování: 68 x 50
Konec dražby: 15.08.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč