Port de Barcelona

Autor: Ylla Bernat
(1916 - 1994)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 72 x 86 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč