Malíř učeň

Autor: Henri De Laplanche

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 43,5 cm, rámování: pošk. 64 x 78 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč