190. Sběr soli
Autor: A. Travadet
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 66 x 56 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč