Le champ de colza

Autor: André Lenormand
(1901 - 1993)

Signováno a datováno vpravo dole, na revertsu autorský popisek
Technika: olej na překližce, datace: 1943
Šířka: 27 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 40 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč