Dáma s růžemi

Autor: P. Biggs

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 31 cm, výška: 44 cm, rámování: 78 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč