Cesta do neznáma

Autor: František Kubíček
(1872 - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč