Mlha v horách

Autor: Václav Jiří Černý
(1884 Možděnice - 1970 Slatiňany)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1936
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 48 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč