Krajina

Autor: Cyril Jančálek
(1891 Týnec - 1954)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 58 cm

Konec dražby: 10.08.2021 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč