Krávy

Autor: Cyril Jančálek
(1891 Týnec - 1954)

autorské razítko na reverzu, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 66 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 55,5 x 79,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.04.2023 22:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč