Kostelík sv. Jana v Jihlavě

Autor: Cyril Jančálek
(1891 Týnec - 1954)

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno, na reversu přípis s datací.
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč