258. Jan Zrzavý
zaskleno
Technika: fotografie
Rámování: 40 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč