Milenci

Autor: Klement Lorenc
(1911 Praha - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Materiál: pálená hlína, datace: 1941
Šířka: 18 cm, výška: 32 cm

Konec dražby: 13.09.2021 21:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč