Stojící nahá dívka

Autor: Klement Lorenc
(1911 Praha - 1983 Praha)

plastika z pálené patinované hlíny stojící nahé dívky na mramorovém podstavci, signováno na plintě, datováno 42
Materiál: pálená hlína, datace: 1942
Výška: 46 cm

Konec dražby: 05.12.2017 18:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč