164. Tůň
Autor: Antonín Malenda
(1906 Brno - 1991 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: tempera, datace: 1960
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm, rámování: 55 x 67 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč