Konvolut PF

Autor: Jindřich Bajgar
(1913 Klimkovice - ?)

1. PF 1981 Ing. atrch. M. Tománkovi, signováno vpravo dole
2. PF 1980 Ing. atrch. M. Tománkovi, signováno vpravo dole
Technika: akvarel
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč