Přadlena
Autor: Jan Kobzáň
(1901 Liptál - 1959 Velké Karlovice)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1947
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 41 cm
Konec dražby: 11.09.2023 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč