Sedící šuhaj

Autor: Jan Kobzáň
(1901 Liptál - 1959 Velké Karlovice)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole datováno, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1932
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 31,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč