Volský povoz

Autor: Jan Kobzáň
(1901 Liptál - 1959 Velké Karlovice)

Signováno vpravo dole tužkou a datováno vlevo dole pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Šířka: 19 cm, výška: 15 cm, rámování: 34,5 x 30,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč