Žena s květinami - XL Formát

Autor: Vladimír Stříbrný
(1905 České Budějovice - 1970 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v původním masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 100 cm, výška: 84 cm, rámování: 104 x 119 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč