214. Kytice ve váze

Autor: Vladimír Stříbrný
(1905 České Budějovice - 1970 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 49 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 70,5 x 60,5

Konec dražby: 16.03.2023 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč