50. Dívka vázající si vlasy
Autor: Vladimír Stříbrný
(1905 České Budějovice - 1970 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 45,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 64
Konec dražby: 10.08.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč