26. Lékárník Johan Hofman z Tepllic

Autor: Peter Emanuel
(1799 Krnov - 1873 Vídeň)

Signováno vlevo dole, kostěnná destička v pravé části prasklá, zaskleno a rámováno v dřevěném rámečku
Technika: kvaš, materiál: kost
Šířka: 7,2 cm, výška: 9 cm, rámování: pošk. 13 x 11 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.08.2021 20:30 SELČ

Zbývá: 4d 10h 35m 38s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč