259. Triptich - Japonsko
paspartováno, zaskleno, signováno
Technika: dřevoryt
Rámování: 43 x 25 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč