1. Jindřichův Hradec

Autor: Jiří Kaucký
(1880 Jindřichův Hradec - 1935 Jindřichův Hradec)

Signováno a datováno vpravo dole. Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. V rámu zlaceném pravým zlatem.
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 52 x 46 cm

Konec dražby: 05.03.2024 20:00 SEČ

Zbývá: 11d 0h 52m 51s

Vyvolávací cena: 8 500 Kč