Jindřichův Hradec

Autor: Jiří Kaucký
(1880 Jindřichův Hradec - 1935 Jindřichův Hradec)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: pošk. 52 x 46 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 10.08.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč