195. V negligé
Autor: Jan Vrba
(? - 1934)
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 60 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 10.08.2021 22:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč