Martin - Kytice

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 49 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 70 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč