26. Plachetnice
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 34 x 31 cm
Konec dražby: 17.04.2023 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč