7. Žně - L formát
Autor: Marie Passavant
Signováno vlevo dole, rámováno v řezaném rámu, na reversu štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 92 cm, výška: 73 cm, rámování: 92 x 102 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.08.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč