24. Gotická katedrála
Autor: T. Menzel
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu popisek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč