V Paříži

Autor: Bertil Berntsson
(1921 Värö - 2002 Råå)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 50 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč