J.Š. Baar

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

Busta z pálené neglazované hlíny, signováno na plintě, mírně odřene
Materiál: pálená hlína
Výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.06.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč