23. Pasáček krav

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vlevo dole, původní řezaný rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 67,5 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:38

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (45)

částkapříhoz
14 000 Kč11.4.2018 18:33:44
13 000 Kč11.4.2018 18:31:14 (limit 11.4.2018 18:31:13)
13 000 Kč11.4.2018 18:33:44 (limit 11.4.2018 18:31:13)
12 000 Kč11.4.2018 18:30:42
11 000 Kč11.4.2018 18:29:56 (limit 11.4.2018 18:29:28)
11 000 Kč11.4.2018 18:29:56
10 000 Kč11.4.2018 18:29:28 (limit 11.4.2018 18:29:28)
9 500 Kč11.4.2018 18:27:52
9 000 Kč11.4.2018 18:25:51
8 500 Kč11.4.2018 18:24:16
8 000 Kč11.4.2018 18:22:30
7 500 Kč11.4.2018 18:03:20
7 000 Kč8.4.2018 19:58:04
6 500 Kč7.4.2018 20:55:27
6 100 Kč7.4.2018 20:55:27 (limit 6.4.2018 11:37:01)