24. Pasačka hus

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, původní řezaný rám
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 55 x 69 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:38

Dosažená cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

částkapříhoz
15 000 Kč11.4.2018 18:33:11
14 000 Kč11.4.2018 18:28:35
13 000 Kč11.4.2018 18:23:43 (limit 11.4.2018 18:23:17)
13 000 Kč11.4.2018 18:23:43
12 000 Kč11.4.2018 18:23:35 (limit 11.4.2018 18:23:17)
11 000 Kč11.4.2018 18:23:35
10 000 Kč11.4.2018 18:04:06
9 500 Kč8.4.2018 19:58:25
9 000 Kč5.4.2018 20:01:21
8 500 Kč27.3.2018 12:19:54
8 000 Kč24.3.2018 19:39:05
7 500 Kč22.3.2018 10:16:31
7 000 Kč21.3.2018 20:08:49
6 500 Kč21.3.2018 12:24:26
6 000 Kč20.3.2018 13:08:07