Plavení koní

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu štítek Carus Gallery New York, paspartováno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: 61x 46 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč