241. Plavení koní
Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu štítek Carus Gallery New York, paspartováno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno
Šířka: 50 cm, výška: 30 cm, rámování: 61x 46 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč