Odpočívající pasáček

Autor: Josef Fiala
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 49,5 x 64,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč