9. Odpočinek u řeky

Autor: Joseph Dixon Clark
(1849 - 1944)

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu, na reversu původní štítek rámařství
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 53 x 68 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:13 SEČ

Zbývá: 12d 2h 30m 0s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč