V kostele
Autor: Frans Wilhelm Odelmark
(1849 Västervik - 1937 Stockholm)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 51 x 44,5
Konec dražby: 14.06.2023 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč